Vasaros improvizacijos stovykla

Vasaros improvizacijos stovykla 
 
Kas tai? Praktinis-poilsinis 6 dienų seminaras individualiems asmenims. Dalyvauja  skirtingo amžiaus, išsilavinimo ir veiklos pobūdžio žmonės. Seminaras vyksta sodyboje gamtoje, šalia ežero, (max. 18 dalyvių).

Kam skirta? Visiems, kas nori ištrūkti iš rutinos, sumažinti įtampą ir  lengviau bendrauti su savimi ir su kitais. Visiems, kurie nori tapti spontaniškesni, kūrybiškesni ir geriau save pažinti. Visiems, kas nori turiningai praleisti atostogas smagioje kompanijoje.

Kaip tai vyksta? Niekas nedaužys jūsų asmenybės langų. Kartu juos lengvai ir smagiai nuvalysime. Čia nėra griežtų reikalavimų, lyderių ir nevykėlių. Bendrausime, pamažu įsitrauksime į žaidimus, kūrybą ir taip nejučia mokysimės improvizacijos meno. Ypatingas dėmesys skiriamas praktikai (20% teorija / 80% praktika). Teorija ne užrašoma, bet praktiškai „išgyvenama“. Medžiaga įsisavinama kryptingų improvizacijų pagalba, žaismingai ir su humoru.

Ko išmoksite? Gausite improvizacijos įrankius, kurie bus naudingi įvairiose darbo, bendravimo situacijose. Jie mažina baimę suklysti, „susimauti“, o patekus į komplikuotą situaciją leidžia lengvai iš jos išeiti.
Kiekvieno seminaro metu kas nors pasako: „kokia gera kompanija čia susirinko!“. Tai reiškia, kad skirtingų tikslų vedini žmonės čia atranda save, o per tai – malonumą bendrauti, mokytis ir augti. 

Data: 2018 m. liepos
Kaina: 760 eur. (mokymai, nakvynė, maitinimas 3 kartus per dieną)
Vieta: kaimo turizmo sodyba "Brazylija" Rokiškio raj. http://www.sodyba-brazylija.lt/
Registracija: mokymai@zebrauskas.lt