Kūno kalba

Seminaras - Kūno kalba: praktinės žinios ir improvizacijos laisvė 
 
Kas tai? 1 dienos autorinis seminaras suteikia praktinių žinių bei moko improvizuotai jas taikyti praktikoje. 

Kam skirtas? Norintiems suprasti daugiau, nei sako žodžiai. Juk 50 proc. bendravimo sudaro kūno kalba – pats laikas ją pažinti ir pradėti naudotis! Mokėjimas atpažinti melą derybose, abejonę perkant ar parduodant, simpatiją susitikimo metu suteikia pranašumo visose privataus ir viešojo gyvenimo srityse. 

Kaip vyksta? Teorines žinias įtvirtinsime praktikoje. Eksperimentuosime, juoksimės ir improvizacijos pagalba išmoksime tinkamai naudotis savo kūno kalba. Pavyzdžiui, ne tik suprasite, kodėl susitikimo metu pašnekovas vis taikosi paliesti jūsų petį, bet ir žinosite, kaip tokiu atveju elgtis.

Ko išmoksite? Pirma – suprasime, ką sako aplinkinių žmonių kūno kalba. Antra – išmoksime kontroliuoti ir tinkamai naudoti savo laikyseną bei kūno judesius. Pradėsite suprasti dar vieną, visame pasaulyje naudojamą kalbą ir išvengsite klaidų ja kalbėdami. Unikalus, teatrine improvizacija paremtas metodas suteiks jums pasitikėjimo, o jūsų žodžiams – įtikinamumo jėgos.   
 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su zebrauskas.lt slapukų politika. Daugiau informacijos