Viešasis kalbėjimas

Paskaita
Viešasis kalbėjimas: improvizacija tirpdo baimę
 
Kas tai? Interaktyvi paskaita, skirta įveikti auditorijos baimę ir mokytis valdyti situaciją.
Kam skirtas? Auditorijos baimė pažįstama visiems. Vieni tai pripažįsta ir imasi priemonių, kiti – to vengdami atsisako naujų galimybių. Ši paskaita – pirmasis žingsnis pavargusiems bijoti ir norintiems mintis reikšti sklandžiai bei įtikinamai.   
Kaip vyksta? Paskaitoje nuolat skambantis juokas ir bendravimas skatins jus įvardinti savo viešojo kalbėjimo baimes. Tuomet – suteiks įrankius joms nugalėti ir galiausiai – tinkamai išnaudoti savo potencialą. Aptariamos realios situacijos leis kiekvienam ramiai įvertinti asmeninę patirtį, o konkretūs patarimai – išvengti klaidų ateityje. Praktikoje pritaikomi teatrinės improvizacijos elementai tirpdo baimės ledus, moko juoktis suklydus ir įkvepia permainoms.  
Ko išmoksite? Atliksite pirmąjį žingsnį – įvardinsite savąsias baimes. Tuomet susipažinsite su 4 pagrindiniais principais, kurių taikymas padės mintis viešai reikšti lengvai ir įtikinamai. Įdomių pavyzdžių, geros nuotaikos ir juoko kupina paskaita suteiks dalyviams pozityvios energijos užtaisą.    
 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su zebrauskas.lt slapukų politika. Daugiau informacijos