Viešasis kalbėjimas

Paskaita
Viešasis kalbėjimas: improvizacija tirpdo baimę
 
Kas tai? Interaktyvi paskaita, skirta įveikti auditorijos baimę ir mokytis valdyti situaciją.
Kam skirtas? Auditorijos baimė pažįstama visiems. Vieni tai pripažįsta ir imasi priemonių, kiti – to vengdami atsisako naujų galimybių. Ši paskaita – pirmasis žingsnis pavargusiems bijoti ir norintiems mintis reikšti sklandžiai bei įtikinamai.   
Kaip vyksta? Paskaitoje nuolat skambantis juokas ir bendravimas skatins jus įvardinti savo viešojo kalbėjimo baimes. Tuomet – suteiks įrankius joms nugalėti ir galiausiai – tinkamai išnaudoti savo potencialą. Aptariamos realios situacijos leis kiekvienam ramiai įvertinti asmeninę patirtį, o konkretūs patarimai – išvengti klaidų ateityje. Praktikoje pritaikomi teatrinės improvizacijos elementai tirpdo baimės ledus, moko juoktis suklydus ir įkvepia permainoms.  
Ko išmoksite? Atliksite pirmąjį žingsnį – įvardinsite savąsias baimes. Tuomet susipažinsite su 4 pagrindiniais principais, kurių taikymas padės mintis viešai reikšti lengvai ir įtikinamai. Įdomių pavyzdžių, geros nuotaikos ir juoko kupina paskaita suteiks dalyviams pozityvios energijos užtaisą.