Komandos formavimas

Seminaras - Pažink save ir kolegą
 
Seminaro tikslas: Geriau pažinti, sustiprinti ir suartinti kolektyvą. Motyvuoti efektyvesniam darbui.
 
Kuo šis seminaras unikalus? Apjungtos į darnią visumą pagrindinės žmogaus išraiškos priemonės: vaidyba, improvizacija, šokis, dainavimas ir istorijų pasakojimas, leidžia dalyviams pažvelgti į save ir kitus kitu kampu.
Ypatingas dėmesys bus skirtas praktikai (20% teorija, 80% praktika). Teorija neužrašoma, bet praktiškai „išgyvenama“. Medžiaga įsisavinama kryptingų improvizacijų pagalba,  žaismingai ir su humoru.
 
Nauda: Atslūgs įtampa, sumažės kritikos, vertinimo baimė. Dalyviai taps kūrybiškesni ir išraiškingesni. Sustiprės kolegiškumo, tolerancijos ir bendradarbiavimo jausmas. Pakils darbo našumas.
 
Metodika: Pateikiama autorinė metodika, praktiškai pritaikant įvairias komandos formavimo teorijas per vaidybą, improvizaciją, šokį, dainavimą ir istorijų pasakojimą.
Darbas grupėje vyksta teatro principu siekiant grįžtamojo ryšio - vieni vaidina, pasakoja , dainuoja, kiti stebi. Taip pat bendraujant porose, mažose grupelėse ir apsijungiant bendrame šokyje.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su zebrauskas.lt slapukų politika. Daugiau informacijos