Rasa Puodžiūnienė - Viešasis kalbėjimas

"...Nėra nieko geriau, kaip ateiti be lūkesčių, ir išeiti su tokia patirtimi ir tokiu pozityviu, geru ir įkvepiančiu užtaisu. Tai ne tik kalbėjimo viešai kursai - tai savęs pažinimo ir supratimo laikas, įsiklausymas į kitus ir save, ir mažas žingsnis iš žmogų kaustančių baimių, blokų ir įsitikinimų. Kalbėti ir susikalbėti nėra tas pats, ir tikra laimė suprasti, kad abiejų dalykų mes bet kada galime išmokti iš naujo..."

Dainora - vasaros improvizacijos stovykla

Savaitė improvizacijos stovykloje, prilygo mėnesiui poilsio. Buvo puiku: šaunūs žmonės, kurie nori mokytis ir augti, kūrybiška aplinka ir Andrius, su kurio pagalba mokėmės šokti per langą ir tik tada galvoti, kaip nusileisti, mokėmės pamiršti planą A, o paskui ir planą B, ir kalbėti prieš auditoriją visiškai tuščia galva. Būti čia ir dabar.
Vasaros improvizacijos stovyklą rekomenduoju tiems, kurie nori „eiti į gyvenimą“ atviri ir bendrauti bamba;), atverti savo asmenybės lobius ir stebinti patys save, kurie siekia asmeninio komforto jaustis laisvai.
Gyvenime, kaip ir teatre, galiu tapti kuo tik panorėsiu.
Linkiu pokyčių ir atradimų džiaugsmo!

Justina Gervytė - Godopoco

Rekomenduoju visiems psichologams ieškantiems inovatyvių darbo metodų savo konsultacinėje veikloje ir visiems kolektyvams norintiems didinti pardavimus, gerinti darbuotoju komunikaciją, klientų aptarnavimą ar aktyviai spręsti darbe kylančias tarpasmenines problemas.

Kastytis Žuromskas - godopoco

„Godopoco“ visiškai nepanašus į kitus žaidimus, jis atpalaiduoja ir leidžia prisiliesti prie skirtingų klientų tipažų, linksmas, galima žaisti bet kur, gali žaisti bet kas, jis leidžia besąlygiškai priimti klientą toks, koks jis yra. 

Tomas - Komandos formavimo seminaras

Galiu  tiesiai šviesiai pasakyti, kad tai yra kone geriausias seminaras kuriame teko dalyvauti. Būtinai rekomenduosiu kitiems vadovams ir parašysiu straipsnelį į vidinį laikraštį. Įdomiausia buvo tai, kad per aptarimą (pasidalinimą ispūdžiais, mintimis) nei vienas nepasakė nei žodelio kritikos, o tai jau mažų mažiausiai džiugina, juk grupėje yra keletas žmonių, kurie visada ir viskuo būna nepatenkinti, bet ne šį kartą.
Asmeniškai man, tai paliko gilų įspūdį ir daug peno apmąstymams, bei tobulėjimui.

Justinas Kupstas - godopoco

Man „Godopoco“ tai žaidimas, kurio metu galiu išbandyti skirtingas situacijos veikimo taktikas ir savo bei kolegų emocijų kaitą. Gali rizikuoti ir kaskart atrasti kažką naujo. 

Marija - vasaros improvizacijos stovykla

Dėl improvizacijos stovyklos, tai viskas labai patiko! Viskas vyko sklandžiai, aiškiai, įtaigiai, žaismingai, struktūruotai, su gera nuotaika :)
Sodyba irgi liux (išskyrus, kad net aš, būdama kompaktiška moteris, vos sutilpau į
dušą ir kitą gretimą įstaigą) – graži aplinka, skanus maistas, puikus ežeras.
Aš radau ko dar noriu mokytis gyvenime, kur dar tobulėti – toks ir buvo mano tikslas
:)

Martynas - žiemos improvizacijos kursai

Daugelis mūsų tik vėliau supras, jog gavo vieną gražiausių gyvenimo savaičių. Dažniausiai mes tai suvokiame po tam tikro laiko pažiūrėję į nuotraukas ir nuoširdžiai nusišypsoję lūpomis, akimis ir širdimi. Ačiū, jog suteikėte mums galimybę pažinti Jus, improvizaciją, naujus žmones ir save... 3 metu vaiką :) tokį tikrą ir „vėl“ nebesugadintą.
 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su zebrauskas.lt slapukų politika. Daugiau informacijos